Zvláštní světelné úkazy na letní obloze

Zvláštní světelné úkazy na letní obloze

Zářijové číslo Share International přineslo několik zajímavých informací o světelných úkazech na letní obloze, které si zaslouží pozornost.

Bylo nafilmováno UFO, jak přelétá nad Olympijským stadionem v Londýně

Během slavnostního zahájení letních olympijských her v Londýně 27. července 2012 se při úvodní s ohňostrojové podívané objevil nad stadionem letící zářící objekt. Záběry se objevily v různých mediálních sítích včetně Sky News a The Telegraph a Daily Mail. (Mistr pana Benjamina Creme potvrdil, že toto UFO bylo Maitréjovou světelnou lodí.)

 

Až 10 pohybujících se a blikajících světel na obloze zachytilo video v Chelmsfordu v Británii 6. června 2012

 

Na videu jsou vidět světla různé velikosti, jak se  rozsvěcují a zhasínají kolem většího diskovitého  svítícího objektu. Disk se pomalu vzdaluje, až  nakonec v záblesku světla zmizí. Poté jednotlivá  světla jedno po druhém rychle odlétají, až není ani  jedno vidět. (Mistr pana Benjamina Crema potvrdil,  že letící objekty představovaly flotilu marťanských  vesmírných lodí.)

 

 

 

 

Mnohobarevný zářící létající objekt byl viděn 29. července nad Moskvou (zdroj YouTube: olegen77). Mistr pana Benjamina Creme potvrdil, že šlo o Maitréjovu „Hvězdu“. Video se nachází na této adrese.

 

Informace převzaty z časopisu Share International, září 2012. Překlad Jan Vacek

Podpořte nás sdílením