UFO – znamení doby

UFO – znamení doby

Pozorování a zážitků týkajících se UFO v poslední době celosvětově přibývá. V posledním internetovém vydání Share International je zveřejněna řada nevšedních příspěvků čtenářů i vydavatelů věnovaných tomuto tématu.

Osmicípá hvězda

Francesco Alvaro, jeho žena a další čtyři příbuzní jeli autem okolo půl jedné odpoledne 3. ledna 2010 městem Metepec v Mexiku. Nad hlavami je doprovázel černý objekt ve tvaru osmicípé hvězdy, který rotoval, jak se pohybovali. Auto jelo rychlostí 100 km za hodinu a objekt je následoval stejnou rychlostí. Když zastavili, objekt také zastavil a dal se opět do pohybu, když se auto znovu rozjelo. Manželům se podařilo objekt nafilmovat a o události informovaly webové stránky Los Archivos de la Tierra; záznam lze nalézt na YouTube. Podle Juany Flores, Alvarovy švagrové, je objekt ještě nějakou dobu následoval, než „zmizel“ v mracích. Juana řekla: „Nikdy jsem nevěřila v UFO a když jsem je vídala v televizi, vždy jsem si říkala, že ti lidé blázní…ale to se nyní změnilo. Nyní věřím, že UFO existuje – kdoví, kolik jich je. (zdroj: YouTube, losarchivosdelatierra, http://www.losarchivosdelatierra.com/inicio/2010/2/8/ovni-con-forma-de-estrella-siguio-carro-sobre-mexico-video.html )

(Mistr Benjamina Creme potvrdil, že to byla „hvězda“.)

Hvězda“ v Číně

Večer dne 14. května 2010 vidělo mnoho lidí v severočínské provincii Heilonjiang vesmírné plavidlo, které vládní astronomové označili za UFO. Zpráva říká, že objekt byl tak jasný, že osvětlil celé město. Svědkové popisovali UFO jako malou modrou tečku na obloze, která se stále zvětšovala, potom měnila barvy a nakonec se rozpadla do tří oddělených objektů. Tyto se později znovu spojily, aby následně zmizely. (zdroj: allnewsweb.com)

(Mistr Benjamina Creme potvrdil, že objekt byl „hvězda“ ohlašující Maitréjův příchod)

Obraz Hvězdy na poli v Chisbury

Tento kruh v obilí ve tvaru hvězdy (viz úvodní fotografie článku) byl vytvořen 3. července 2010 v pšeničném poli v St Martin´s Chapel, poblíž Chisbury, Wiltshire. Mistr Benjamina Creme potvrzuje, že autorem je vesmírná loď z Venuše. Dodává, že kruh byl vytvořen ve tvaru hvězdy záměrně a symbolicky a má upozornit na současné Maitréjovo vystupování v televizi. (fotografie Steve Alexander)

UFO nad Taiwanem

12. července 2010 v 9 hodin ráno bylo nad Greenwood Road v Kaohsiung City na Taiwanu po více než hodinu viditelné UFO, které vytvářelo různobarevné kombinace. Rychlé změny barev a tvaru zachycuje YouTube video „Je to UFO?“ (zdroj: YouTube:yuna588, http://www.youtube.com/watch?v=dtCd6DMyA08 )

Skupina UFO nad Taiwanem

(Mistr Benjamina Creme potvrzuje, že to byly dvě různé vesmírné lodě z Marsu , které v rychlém sledu měnily barvy.)

Fuji

Tato vesmírná loď se objevila nad horou Fuji v Japonsku při čekání pana Keita Tachizawy na východ slunce dne 21. března 2006. Stojí za povšimnutí, že podle Benjamina Creme je toto vesmírná loď „střední velikosti“, přičemž vrchol hory Fuji má v průměru přes jeden kilometr.

(Mistr Benjamina Creme potvrzuje, že to byla vesmírná loď z Venuše.)

Poznámka: Další fotografie s východem slunce lze nalézt na www.feelthefuji.com

Hangzhou

Letiště v Hangzhou ve východní Číně bylo dne 7.července 2010 zavřeno po dobu jedné hodiny poté, co radar detekoval tento neidentifikovaný objekt. Místní lidé vyfotili zářící objekt obklopený zlatým světlem. Existuje také videozáznam natočený zevnitř letadla.

(zdroj: allnewsweb.com; YouTube, uforeport2009; gawker.tv; ABC News, Austrálie; Shanghai Daily, Čína; The Daily Mail, UK, http://www.youtube.com/watch?v=4CJaXkJIE2c&feature=related )

(Mistr Benjamina Creme potvrdil, že vesmírná loď byla z Marsu.)

Podpořte nás sdílením